Obraz z fotografie - výber rozmeru

nové

Fotoobraz ako darček?

Premeníme vašu fotografie na darček napr. pre starých rodičov! Preneste ich z obrazovky počítača priamo na maliarske plátno. Plátno napíname na stabilný celodrevený rám. Rámovanie je už v cene. Začnite hneď teraz v sekcii NAHRÁVANIE SÚBOROV dole, alebo v košíku. Pri tlači bude použitá vaša fotografia - stačí aby ste si vybrali veľkosť.

Viac detailov

30,00 €

Detaily

Premeníme vašu fotografie na darček napr. pre starých rodičov! Preneste ich z obrazovky počítača priamo na maliarske plátno. Plátno napíname na stabilný celodrevený rám. Rámovanie je už v cene.

Kvalitné bavlnené plátno je základom pre reprodukciu vašej fotografie a následnú výrobu obrazu. Plátno napíname na stabilný celodrevený rám. Po napnutí plátna sa vnútorné rohy rámu zafixujú klinmi, ktoré zabraňujú prípadnej nežiaducej deformácii rámu. Nakoniec pridáme závesný systém, pomocou ktorého hravo zavesíte a vycentrujete váš nový obraz na stene u vás doma alebo v reprezentatívnych priestoroch vašej spoločnosti. Fotografia na plátne je originálnym darčekom, ktorým potešíte členov rodiny, priateľov a známych.

Tu nahraj svoje fotografie, ktoré chceš vytlačiť

Nahraj
Produkt Názov súboru Možnosti
žiadny súbor nebol nahratý

Na stiahnutie