Doba spracovania

Pri jednotlivých produktoch je doba spracovania do 3 pracovných dní. Pri hromadných objednávkach, ktoré obsahujú tri a viac rôznych produktov (napr. plagáty, fotoplátna rôznych rozmerov...), sa doba spracovanie predlžuje o ďalšie 3 pracovné dni. Doba spracovania sa začína počítať od nasledujúceho pracovného dňa po dni prijatia objednávky.

Dodacia lehota

Osobný odber
Pri osobnom odbere sa za deň dodania považuje nasledujúci pracovný deň po poslednom dni spracovania.
Doručenie poštou alebo kuriérom
Pri doručení poštou alebo kuriérom sa k dobe spracovania pripočítajú 3 dni pre doručenie objednávok odoslaných online cez internet.

Pri akýchkoľvek nejasnostiach či otázkach píšte na e-mail: trencin@pardon.sk. Sme Vám k dispozícii v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod.

Poštovné

Ku každej zásielke je paušálne účtované poštovné v sume: 3,60 € s DPH pre objednávky v hodnote do 40 € s DPH a 6,00 € s DPH pre objednávky nad 40 € s DPH. Pre objednávky nad 200 € s DPH je poštovné ZDARMA.

Možnosti dodania

1. Poštou
2. Osobný odber v pobočke Pardon v Dubnici n.V., Nám. Matice slovenskej 1296/12
3. Osobný odber v pobočke Pardon v Trenčíne, Jilemnického 23
4. Osobný odber v pobočke Pardon v Trenčíne v OC Laugaricio, Belá 7271

Upozornenie!
Vo výnimočných prípadoch (napr. nepredvídaná porucha, údržba či oprava výrobných strojov, nepredpokladaný objem objednávok v rámci rôznych akcií a pod.) môže nastať predĺženie uvedenej orientačnej doby spracovania. Pri doručení objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. alebo kuriéra nie sme schopní ovplyvniť výkony týchto spoločností. Oneskorené dodanie zásielky neoprávňuje zákazníka k odmietnutiu jej prevzatia, ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy.